-50%

Професійна точилка для кухонних ножів - 3-х сегментна ножеточка точило для ножів ножеточка мусат
598 ₴
299 ₴
- Готово до відправки
- Код: Kitchen-Sharpener
+380 (96) 207-17-88
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високоефективна кухонна 3-сегментна точилка для ножів.
Професійна багатофункціональна побутова ручна точилка.
Дуже зручна у використанні.
Має 3 фази заточування:
1. Грубе (початкове) шліфування.
2. Середнє (вторинне) шліфування.
3. Точне (фінальне) шліфування.
Достатньо однієї хвилини для безпечного та ефективного заточування кухонних ножів.
Розмір товару
Довжина: 20 см
Матеріали: пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 105 г |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Точилка механічна |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴





