
Плюшева іграшка Лев 70 см IKEA DJUNGELSKOG велика дитяча м'яка іграшка ІКЕА ДЙУНГЕЛЬКОГ
4 998 ₴
2 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 204.028.07
Велика гарна іграшка Лев. М'які іграшки — це завжди свято та особлива подія в житті дитини! І м'яка іграшка — не виняток, адже це добрий друг, такий бо-одальковий і м'який, який сподобається будь-якій дитині та стане безпрограшним подарунком до будь-якого свята. Іграшка досить велика та м'яка, у неї дуже приємна шерстка, яку так і кортить погладити, а лева — міцно-кріплення обняти, не розлучаючись із ним ні на хвилину. Іграшка стане чудовою прикрасою дитячої кімнати та справжнім товаришем малюкові в захопливих сюжетно-рольових іграх. Цей виріб має маркування на відповідність вимогам ЄС. Іграшка виготовлена з високоякісних матеріалів, нешкідливих для здоров'я вашої дитини. Рекомендовано для дітей від 18 місяців.
Розмір товару
Довжина: 70 см
Матеріали
Тканина: 100% поліестер
Наповнювач: 100% поліестер — холофайбер
Машинне прання, макс. 40 °C, делікатний режим.
Дизайнер
Annie Huldén
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 590 г |
| Висота | 15 см |
| Вікова група | Від 1 року |
| Довжина | 70 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Персонажі | Король Лев |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Тварина |
| Ширина | 38 см |
- Ціна: 2 499 ₴





