-50%

Сушарка для посуду сталева IKEA KVOT 48x29x23 см гальванізована ІКЕА КВОТ
1 798 ₴
899 ₴
- Під замовлення
- Код: 369.804.00
Відправка з 24 квітня 2026+380 (96) 207-17-88
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одночасно можна сушити 18 тарілок. Можна скласти, коли не використовується.
Матеріали
Ніжки: синтетичний каучук
Головні частини: сталь, гальванізація, прозорий акриловий лак
Розмір товару
Довжина: 48 см
Ширина: 29 см
Висота: 23 см
Дизайнер
IKEA of Sweden
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 1900 г |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Колір | Сірий |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Матеріал | Сталь |
| Наявність піддону | Ні |
| Покриття | Хромоване |
| Тип сушіння | Настільна |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴




